Tutkumuz Futbol » Genel & iddaa » 14 Eylül 2012 Cuma günü İddaa Yorumları

14 Eylül 2012 Cuma günü İddaa Yorumları

yazar: Dutti10 tarih: Cuma, Eylül 14th, 2012

14 Eylül 2012 Cuma günü Milli maçlar dönüşü iddaa av sezonunu açıyoruz. Avlanması gereken tam 16 adet maç var.Sizler için bunları inceledim. Biliyorsunuz ki iddaa 1)şans 2) tecrübe 3) sıkı takip ister tecrübe ve sıkı takibi sizler için ben yapıyorum siz şansınızı koysanız bu kuponlar tutar iddaa ediyoruz. Ben bahis işine ciddi profesyonellik olarak bakıyorum. Oynamak için iddaa oynanmaz oyüzden bugun listede sadece 16 maç seçtim.Bunların içinden de bazı maçları eleyip bu sayıyı 4 5 6 ya düşürme niyetim var.Şimdi başlıyalım.
Yazılarımı takip eden arkadaşlar ve beni yakınen tanıyan dostlarım gayet iyi bilir.Seçilmiş maçlar vardır. Kapalı kapılar arkasında biter bu maçlar.Forma reklamı BET.…’le başlar kasa kazanırla biter.  3-0 dan maçlar 3-3 gelir. AL Capone‘lar forvet oynar.Bu maçların ligleride hepimizce bilinir.Bizimde yanlışlarımız yok mu bildiğimiz halde yaptığımız hatalara örnekliyim kısaca.. Sonra cuma maçlarından oluşan kuponu sizlerle paylaşacağız. Yaptığım en büyük hata Kuponları 3 güne yaymamak halbuki cuma cumartesi pazar 1 2 2 şeklinde maç eklesek inanın bana tekte yattım kardeş. Kupon tutmadı kanka gibi sözleri işitmeyiz ama ben napıyorum günü kurtarim daha çok para kazanayim gibi aç gözlü davranışlar sergiliyorum heleki gündüz seansından para kazanıp akşam seansına para bağlarım gibi düşünceler varki tam şeytanın oyunu sakın gelmeyin bunlara!!! 2. olarak yapılan en büyük hata ise bu tartışılır gerçi ufak paralara uçuk paralar alma hayalidir. Ör: 2/1 1/2 yazımde sistem yapimde 2 liram 1000 lira olsun olmaz arkadaş 100 kupondan belki 1 tutar. Yapılan 3.büyük hata ise 1.15 1.20 1.25 ganyanlardan oluşan ama oranı 4 ,5 kovalayan kuponlardır.Bu kuponların heleki TR’deki oranlarla tutma olasılığı azdır. Bunlarada sakın yüksek paralar yatırmayın derim.Bu kadar yeter şimdi aç gözlülük yapalım ve sadece cuma maçlarına göz atalım. :))

Yazımın başında da söylediğim gibi kaçınılması gereken liglerin başında 2.ligler gelir ama yüksek oran yakalamak içinde idealdir. Seçim sizin ister benim gibi yüksek kupon tutturma oranına sahip bir vatandaşı takip edin ya da isterseniz ayda yılda bir tutturan kankanızı icon smile 14 Eylül 2012 Cuma günü İddaa Yorumları

101 kodlu maç nedense herzaman patlamaya adayımdır.Bakın sizinle çok amatör ağızla konusuyorum nekdar samimi bir yazı olduğunu anlayın sonuç hep beraber kazanalım beyler.
102 Cottbus – Fsv Frankfurt: ilk yarı iki takımda birbirini tartacaktır.Oran çok iyi bol şans… 2.1

 

103 Ingolstadt – Union Berlin: Berlin ekibi revirde gözüken maç tatsız tuzsuz geçicek.Ingolstadt yenilmez. tercihim ilk önce 2-3 gol sonra “1″

136 Auxerre – Istres:  Auxerre kısır öbürü ondan kısır fazla söze gerek yok “alt” ya da ilk yarı “0″
137 Caen – Le Mans:  Herkesin kendine göre bir tarzı vardır.Bazı taktikler asla söylenmez. Banko “0″
138 Chamois Niortais – Arles:  Seyirci desteği ile Niort kazanır.
139 Chateauroux – Lens :  Sabaha kadar oynasınlar 1-1 biter.ilk yarı “0″ yazılır.
140 Clermont – Tours:  Clermont yazılır ama beraberlik diye okunur. İLK yarı “0″ bankosu Devreli 2/0 uymayın şeytana :))
141 Monaco – Dijon:  KG var okdar
142 Sedan – Laval:  SEDAN KAZANIRRRRRRRR “1″
108 Charlton – Crystal Palace:  ÜST
155 Dinamo Bükreş – Cfr Cluj:  Dİnamo yenilmez maç sonu “1″
109 Paris St Germain – Toulouse : ZOR maç TOUL tam takım geliyor.
110 Reims – Montpellier: DEPLASMAN takımı kazanır. 2.2 ganyan sistem denenmeli.

Yorum Yapın